Mamy to!

Dwa lata nauki i wreszcie pełny efekt. Nasi absolwenci branżowej szkoły I stopnia w komplecie uzyskali dyplomy zawodowe oraz certyfikaty poszczególnych kwalifikacji zawodowych.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Sebastian uzyskał wynik końcowy egzaminów zawodowych z sumą 93% punktów możliwych do uzyskania z czego w części teoretycznej 85% i praktycznej 96%.

Dawid uzyskał wynik końcowy egzaminów zawodowych z sumą 89% punktów możliwych do uzyskania z czego w części teoretycznej 80% i praktycznej 93%.

Igor uzyskał wynik końcowy egzaminów zawodowych z sumą 89% punktów możliwych do uzyskania z czego w części teoretycznej 80% i praktycznej 93%.

Stolarz

Patryk uzyskał wynik końcowy egzaminów zawodowych z sumą 95% punktów możliwych do uzyskania z czego w części teoretycznej 83% i praktycznej 100%.

Jakub uzyskał wynik końcowy egzaminów zawodowych z sumą 88% punktów możliwych do uzyskania z czego w części teoretycznej 68% i praktycznej 96%.

Kucharz

Andrzej uzyskał wynik końcowy egzaminów zawodowych z sumą 80% punktów możliwych do uzyskania z czego w części teoretycznej 58% i praktycznej 90%.

Absolwentom i prowadzącym ich nauczycielom gratulujemy.