Spotkanie z mistrzem

Kolejna nietuzinkowa osobowość odwiedziła nasz zakład. Tym razem był to Pan Marek Kujawski, skierniewicka legenda sportów siłowych, a także Prezes Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach, jednocześnie zawodnik Skierniewickiego Stowarzyszenia „Sportowe Wariacje”. Nasz gość to między innymi złoty medalista  Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc  Weteranów w wadze do 74 kilogramów  z 2021 roku oraz wielokrotny medalista i  Mistrz Polski  w wyciskaniu sztangi leżąc.

Pan Marek opowiadał o wartościach i walorach jakie daję uprawianie sportu bez względu na  uprawianą dyscyplinę . Mówił o swojej karierze sportowej,  rozwijaniu swojej pasji, ale też o przeszkodach, które musiał  pokonywać, nieustępliwości i uczciwości, która jest potrzebna żeby osiągnąć życiowy sukces.

Wraz z Panem Markiem do naszej placówki przyjechała Pani Monika Szyszczyńska Dyrektor ds. Sportu OSiR Skierniewice oraz Pan Michał Kędzior Koordynator ds. Sportu OSiR Skierniewice, którzy przedstawili możliwości współpracy i rozwijania  sportowych pasji przez wychowanków.   Mamy nadzieję, że wizyta Mistrza i jego współpracowników  zaowocuje długą i  korzystną współpracą.