Zawody piłki nożnej – kolejne medale dla Studzieńca!

W dniu 29 października bieżącego roku uczniowie Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyli w kolejnym etapie zawodów piłki nożnej organizowanym przez SZS. Zawody były rozgrywane na  sztucznym boisku w Milanówku. Do Rywalizacji przystąpili mistrzowie  z trzech powiatów: Sochaczewskiego – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, Grodziskiego – ZSTiL nr 2   i Żyrardowskiego – ZS w Studzieńcu. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym.  Wyniki : ZSTiL nr 2                          vs           Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego                            5:3 ZS Studzieniec                  vs           Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego                             2:1 ZS Studzieniec                  vs           ZSTiL nr 2                                                                                     1:3

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna ZSTiL nr 2 Z Grodziska Mazowieckiego, drugie miejsce ZS w Studzieńcu, a trzecie miejsce Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego z Sochaczewa. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami i medalami oraz otrzymały  dyplomy.